Bergischer vs Flensburg-H.

Bergischer vs Flensburg-H.BergischerFlensburg-H.

🤾 2026-09-02 – Bundesliiga

 

Bergischer vs Flensburg-H. Ennusteet

Voimme helpolla tarkistaa Bergischer ja Flensburg-H. väliset H2h-tulokset ja laskea käsipallokohtaamisen otteluvoittajan todennäköisyydet.

Bergischer vs Flensburg-H. Vedonlyöntivinkit

Ennusteemme Bundesliiga:n otelulle Bergischer - Flensburg-H., joka pelataan 2026-09-02, perustuu joukkuekoostumukseen ja H2H-tilastoihin. Näet 1X2-vedonlyöntivinkkimme napsauttamalla painiketta Paljasta Ennuste.

Bergischer vs Flensburg-H. Vedonlyöntivinkit

Ennusteemme Bundesliiga:n otelulle Bergischer - Flensburg-H., joka pelataan 2026-09-02, perustuu joukkuekoostumukseen ja H2H-tilastoihin. Näet 1X2-vedonlyöntivinkkimme napsauttamalla painiketta Paljasta Ennuste.

Ennen kuin lyöt vetoa otteluvoittajasta, suosittelemme sinua tarkistamaan yksityiskohtaisempia tilastoja. Sinun kannattaa tarkistaa HandballStats247.comin tilastot itse ja valita parhaat vedonlyönnin vaihtoehdot.

Mitä vedonvälittäjää kannattaa käyttää Bergischer vs Flensburg-H. -vedon kohdalla?

Alla on eräitä suosittelemiamme sivustoja, joilla voit lyödä vetoa ottelun Bergischer vs Flensburg-H. voittajasta, sekä muista markkinoista, kuten yli/ali, parillinen/pariton, puoliajan voittaja jne.:

Bergischer vs Flensburg-H. -ottelun esikatselut

Bundesliiga:n ottelu Bergischer vs Flensburg-H. pelataan 2026-09-02 klo 17:00 GMT. Bergischer on voittanut viimeisestä ottelusta, kun taas vierasjoukkue on voittanut viimeisestä ottelustaan.

Bergischer ottelukohtainen pistemäärä on keskimäärin , verrattuna pisteeseen sitä vastaan. Flensburg-H. ottelukohtainen pistemäärä on keskimäärin verrattuna pisteeseen sitä vastaan.

  • Bergischer: Kansallisessa liigassa pelissä sillä on voittoa, tappiota ja, tasapaliä
  • Flensburg-H.: Kansallisessa liigassa pelissä sillä on voittoa, tappiota ja, tasapaliä

Bergischer vs Flensburg-H. keskinäiset tulokset

Viimeiset neljä Bergischer ja Flensburg-H. kohtaamista omasivat seuraavat tulokset:

Päivämäärä Tulokset
2025-12-26 Flensburg-H. 36 – 29 Bergischer
2025-09-21 Bergischer 33 – 43 Flensburg-H.
2024-06-02 Bergischer 30 – 40 Flensburg-H.
2023-12-13 Flensburg-H. 37 – 29 Bergischer

Bergischer vs Flensburg-H. väliset H2H-tiedot löytyvät selkeimmässä muodossa HandballStart247:ltä, joka tarjoaa muitakin ottelu- ja liigatuloksia.

Mitkä ovat kommenttisi ja ennustuksesi Bergischer vs Flensburg-H. -peliin?